Lista zgłoszeń na XXVI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI
Czechowice-Dziedzice 11.11.2017r.

L.p.IMIĘNAZWISKOMIEJSCOWOŚĆKLUB NUMER WPŁATA
1WiktorAbłażewiczCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice181TAK
2MarcinAdamczykCzechowice-Dziedzice385TAK
3EDYTAADAMIAK SkoczówŚWIRY STELA
4KatarzynaAdamusCieszynOLZA CIESZYN901TAK
5RobertAdamusLigotaRakowaWybierzTAK
6KATARZYNAANTONIEWSKACzechowice-DziedziceWybierzTAK
7PatrycjaAntoszPszczyna
8WojciechApostolskiSosnowiec
9EwelinaAuguścikJastrzębie-ZdrójKOBIETY NA 5+595TAK
10ZbigniewBabinskiBulowice168TAK
11BEATABAJCARChybieKOBIETY NA 5+211TAK
12PawelBajorskiBrzeszcze209TAK
13JakubBalickiBielsko-BiałaKS Sprint Bielsko-Biała
14ArturBanulBielsko-BiałaWybierzTAK
15KrzysztofBańczykBielsko-BiałaBiegam bo lubię119TAK
16DawidBaranĆwiklice
17IrenaBaranJastrzębie-ZdrójSzare MorsyWybierzTAK
18IreneuszBARANKIEWICZPisarzowice
19KAROLINABARANKIEWICZPisarzowice Nutrend Team
20JustynaBatczykBielsko-Biała
21DANIELBĄKBielsko-BiałaBĄK TEAM SPORT188TAK
22JakubBeckCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
23KrzysztofBerkeJawiszowiceSpeed Team BrzeszczeWybierzTAK
24Aneta BetańskaJastrzębie-ZdrójKobiety na 5+276TAK
25PiotrekBezwińskiPszczynaKoko Dżambo i Do Przodu991TAK
26MarcinBębenekJastrzębie-ZdrójGB Galopujące Ślimaki599TAK
27Agnieszka BęgziakPszczyna SPOT Pszczyna196TAK
28PiotrBiałońBielsko-Biała107TAK
29JOANNA BIAŁOŃCZYK Zebrzydowice 866TAK
30MartynaBielaCzarków791TAK
31RafałBieleckiZabrzegBiegający Zabrzeg247TAK
32RafałBieniekTychyRB Sport190TAK
33SylwiaBienioszekJankowiceLaski, Wino i Kasyno399TAK
34AnetaBiernotCzechowice-Dziedzice628TAK
35KarolinaBierońska Dankowice-228TAK
36WładysławBojczukBrzeszczeSpeed Team Brzeszcze171TAK
37DamianBołoz Jastrzębie-Zdrój106TAK
38KrzysztofBorgiełCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice363TAK
39DariuszBORUCKIKończyce Małe779TAK
40MarcinBraunSosnowiec WybierzTAK
41dawidBrońkaAndrychówPo Korone Polskich Maratonów WybierzTAK
42EwelinaBrońka-MandaAndrychów219TAK
43WojciechBrożekTychyTeam Papry 20WybierzTAK
44SEBASTIANBRYŚBielsko-Biała53TAK
45PiotrBuczekMazańcowiceŻelazny 83WybierzTAK
46PaulinaBudzińskaTychyWybierzTAK
47ANDRZEJBULANDABieruń808TAK
48MarzenaButanowiczSuszecSuszecka grupa biegowaWybierzTAK
49MarcinBystrykowskiJastrzębie-Zdrój
50Aleksandra CaderŻywiec
51Aleksandra CaderZywiec
52AnnaCanibołGołkowice906TAK
53PIOTRCAPIKCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
54LuzCastillo-ŻarczyńskiBielsko-BiałaULTRA BESKID SPORT122TAK
55KrzysztofChełchowskiTychy
56DominikaChmielRadoczaEndorfiny WadowiceWybierzTAK
57JanChmielewskiCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice994TAK
58KarolChmielewskiStara WieśKlub Biegacza ZFWybierzTAK
59Tymon ChmielewskiCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
60DawidChmielniakCzechowice-Dziedzice 988TAK
61DominikChmielniakBestwinkaStolarius Run Team86TAK
62AleksandraChochorowskaTychyTeam Papry 2083TAK
63MartaChojnowskaLibiąż146TAK
64TomaszCholewaChrzanówParkRun ChrzanówWybierzTAK
65ŁukaszChorążewiczBielsko-Biała94TAK
66ArturChortaszkoBIELSKO-BIAŁAWybierzTAK
67DamianChrapkowiczCzechowice-Dziedzice304304TAK
68marekCHROBAKZabrzegZF 471TAK
69AGATACHUDYBielsko-BiałaKS Tęcza B-B Komorowice
70AgataChudyBielsko-BiałaWybierzTAK
71AgnieszkaChwałekBestwinaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
72EwelinaChwałekBestwinaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
73MirosławChwałekBielsko-BiałaWybierzTAK
74BarbaraChwiejdaBielsko-BiałaBielsko-BiałaWybierzTAK
75MateuszCicheckiRybnikWybierzTAK
76ZbigniewCicheckiŁuków ŚląskiWybierzTAK
77ADAMCIEMIEGAŚwierklanyAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH72TAK
78MateuszCiurlaWilkowiceULTRA BESKID SPORT100TAK
79MikołajCiurlaWilkowiceKS' Sprint Bielsko-Biała372TAK
80GabrielaCofalikŚwierklany AKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH127TAK
81AnnaCygońŻywiecWybierzTAK
82AnnaCzaderBielsko-BiałaKS' Sprint Bielsko-BiałaWybierzTAK
83PiotrCzarnackiCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
84WojciechCzaudernaKozy705TAK
85DorotaCzendlikWilamowice/SkoczówBiegam bo mnie ludzkość wk....132TAK
86ZbigniewCznaBielsko-Biała48TAK
87MIROSŁAWCZOPEKSkałka161TAK
88krzysztofczuwajBrzeszczeWybierzTAK
89DamianCzypekTychyTeam Papry 20499TAK
90KarolinaDawidTychyTeam Papry 20WybierzTAK
91SEBASTIANDelongRybnik567TAK
92MagdalenaDmitrzakBielsko-Biała274TAK
93JacekDragonŁaziska GórneWybierzTAK
94RafałDrągBestwinka512TAK
95JacekDrobekBestwinaBestwinaBiega.pl31TAK
96DamianDrogoszCzechowice-DziedziceCrazy Runners
97SŁAWOMIRDUDZIAKBielsko-Biała84TAK
98AnnaDudzikCzechowice-DziedziceAWF KATOWICEWybierzTAK
99WojciechDurokJankowiceKAC RUNNERS178TAK
100TomaszDurtanBestwina747TAK
101IwoDymnickiCzechowice-Dziedzice696TAK
102AnnaDzidaPszczyna90TAK
103JakubDzidaPszczyna60TAK
104TomaszDziergaSiemianowice ŚląskiePkin.org Team8TAK
105MarekDziewiątkaCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice9TAK
106EwaDzikiBielsko-Biała69TAK
107GrzegorzErntBovorwnikirecreativo.com.plWybierzTAK
108AldonaFalkiewiczTychyTeam Papry 20130TAK
109PawełFaronCzechowice-Dziedzice502TAK
110SzymonFarugaCzarków
111krzysztofFicekPiasekZIELTRANSWybierzTAK
112TomaszFicekWieprzPress-Glass Biegamy i Wspieramy
113DAMIANFIDORTychyRUNHOGS TychyWybierzTAK
114TomaszFiedorKoniakówHusaria Race Team12TAK
115JerzyFijakBielsko-BiałaK.S. Halny Węgierska GórkaWybierzTAK
116BartoszFilapekCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
117AleksandraFiugajskaBielsko-BiałabrakWybierzTAK
118WojciechFołtaBielsko-BiałaWybierzTAK
119RafałFormickiZawiercieSengam Sport Zawiercie555TAK
120MarcinFranekCieszynOLZA CIESZYN966TAK
121Bartosz Frątczak Jastrzębie Zdrój GB Galopujące Ślimaki
122ADAMFREJŁąkaWybierzTAK
123TADEUSZFRYCZŚwiętoszówka57TAK
124MirosławaFrydeckaŚwierklanyAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH87TAK
125SYLWIAFURCZYKCzechowice-DziedziceDrużyna Brokuła96TAK
126ArturFurmaniukCieszyn456TAK
127DenisGagonKozyWybierzTAK
128FilippoGallinoBielsko-BiałaWybierzTAK
129wiesławgamrotCzechowice-DziedziceWybierzTAK
130KrzysztofGażaRadostowice977TAK
131AndrzejGibasŻywiec520TAK
132TomaszGlajcarHarbutowice976TAK
133KamilaGlanowskaBielsko-BiałaBiegamy z wózkiemWybierzTAK
134AdrianGlanowskiBielsko-BiałaZF TRWWybierzTAK
135AnkaGluchCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
136AleksandraGładkowskaPszczynaSPOT Pszczyna16TAK
137BOGUSŁAWGŁĄBDankowiceSHILOH RUNNERS962TAK
138RafałGłąbDankowice888TAK
139GrzegorzGŁĘBOCKIBielsko-BiałaBIEGAM SOBIEWybierzTAK
140JanGłuchGoczałkowice-ZdrójBez promotora341TAK
141AleksandraGłuszakJastrzębie-ZdrójKobiety na 5+278TAK
142MarcinGnizaCzechowice-DziedziceDo Porzygu OCR TeamWybierzTAK
143JarekGodulaKaniów38TAK
144DominikGolaCzechowice-DziedziceZSTiL Czechowice-Dziedzice950TAK
145MateuszGolasowskiKaczyceSzybkie ŻółwieWybierzTAK
146RenataGorczewskaRybarzowiceKS ISKRA RYBARZOWICE242TAK
147JustynaGójskaWarszawaGKS-GRODZISKWybierzTAK
148MirosławGójskiWarszawaGKS-GRODZISK226TAK
149SławomirGóralKozyTI Automotive
150AndrzejGórczakGoczałkowice-Zdrój136TAK
151MałgorzataGórczakGoczałkowice-Zdrój631TAK
152AdamGraczykKatowiceZegarmistrz297TAK
153MARCINGREGORCZYKMIKOŁÓWbbl Mikołów125TAK
154SŁAWOMIRGRELAZawiercie164TAK
155DorotaGreńUstrońOLZA CIESZYN
156PawełGronowskiPajęcznoWybierzTAK
157MaciejGRUBKACzechowice-DziedziceBrovarnasWybierzTAK
158BartoszGruszeckiBielsko-Biała101TAK
159JANUSZGRYCTychyGRYC TEAM :)98TAK
160KrzysztofGrygierczykJaworze
161DawidGryzełkoPisarzowiceKomenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Bielsko-Biała250TAK
162AleksandraGrzebelecLigota-
163CZESŁAWGRZEGORZEKPalowiceKTK Wandrus Żory64TAK
164AndrzejGrzonkaJastrzębie-ZdrójKLUB BIEGACZA FARTLEK124TAK
165KatarzynaGrzybŁąka
166LeszekGrzybŁąkaKAC RUNNERS23TAK
167KingaGrzywaGrojecWybierzTAK
168RafałGrzywaCzarków565TAK
169KatarzynaGrzywaczCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
170JakubGutekPszczyna17TAK
171AndrzejGuzdekCzechowice-Dziedziceamator344TAK
172PiotrGuzdekCzechowice-DziedziceAMATORWybierzTAK
173Sławomir Guzdek Bielsko-BiałaTI Automotive 4TAK
174AndrzejGwóźdźWola700TAK
175RafałHabernyBielsko-Biała1TAK
176KrzysztofHajdukCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
177DominikHajtoChybie85TAK
178ŁukaszHankusŚwinnaŻuk TeamWybierzTAK
179OlimpiaHankusŚwinnaŻuk Team114TAK
180PAWEŁHATALABielsko-Biała-15TAK
181KamilHernasTychyTeam Papry 2055TAK
182MarcinHipnerBabiceSPOT Pszczyna303TAK
183JERZYHODUREKCzechowice-DziedziceJHS
184MariuszHojdysCięcina721TAK
185JanHorwatBronówRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice131TAK
186DariuszHRABIAKatowiceWKU w KatowicachWybierzTAK
187MateuszHrapkowiczCzaniecEaton Running Team139TAK
188DariaHristova-KosobudzkaPszczynaSPOT PszczynaWybierzTAK
189Agnieszka HubaJastrzębie-ZdrójKOBIETY NA 5+WybierzTAK
190BartłomiejIndekaCzechowice-Dziedzice
191AnnaIwanowiczChrzanówParkRun ChrzanówWybierzTAK
192MichałIZYDOREKMesznaKS SPRINT BIELSKO-BIAŁAWybierzTAK
193DariuszJabłońskiCzechowice-DziedziceNUTREND BIEGAWybierzTAK
194ARKADIUSZJACHYMBIELSKO-BIAŁAbielsko-biała
195MagdalenaJagodzińskaWilkowiceWybierzTAK
196AGATA JAKACKA Jastrzębie-ZdrójKOBIETY NA 5+WybierzTAK
197SabinaJanczałaCzechowice-DziedziceSBRT222TAK
198AnnaJankoŻoryHRmax ŻoryWybierzTAK
199KAMILJANKOMiędzyrzecze898TAK
200BarbaraJanuszKaniówWybierzTAK
201BARTŁOMIEJJANUSZBielsko-BiałaCIACH MACH BIELSKO-BIAŁA92TAK
202JarosławJanuszCzechowice-DziedziceNutrend Team214TAK
203PrzemysławJanuszCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice159TAK
204TomaszJanuszKaniówAZS AWF Katowice18TAK
205MarcinJanuszekPierściecBrakWybierzTAK
206ZdzichuJarczokŁąkaWkurw_team115TAK
207SławomirJarzynaZabrzegBiegający Zabrzeg248TAK
208DanielJasekBielsko-BiałaWybierzTAK
209MagdalenaJaworsjaPszczynaSPOT Pszczyna
210BarbaraJaworskaBuczkowiceSzybkie ŻółwieWybierzTAK
211MagdalenaJaworskaPszczynaSPOT Pszczyna
212grzegorzjaworskiTychyAMATORWybierzTAK
213GrzegorzJaworskiBuczkowiceSzybkie ŻółwieWybierzTAK
214MateuszJaworskiBielsko-BiałaInter Trade sp. z o.o.121TAK
215TomaszJędrzejkoJanowiceSidor TeamWybierzTAK
216Dorota Jonkisz Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
217MarekJurczygaPszczyna420TAK
218BogusławJurczykCzechowice-DziedziceBodexWybierzTAK
219JolantaJzdebskaMikołów963TAK
220Bartosz KaczorBielsko-Biała
221ŁUKASZKACZORBuczkowiceWILD BUCHAYS676TAK
222AniaKaczorekŻoryHRmax ŻoryWybierzTAK
223RobertKaczorekŻoryHRmax ŻoryWybierzTAK
224EwaKajtochŚWIERKLANYAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACHWybierzTAK
225AnnaKalitaBielsko-BiałaWybierzTAK
226MARCINKALITAChełmek981TAK
227ŁukaszKałużaBielsko-BiałaRM TRI TEAMWybierzTAK
228KatarzynaKania Bystra
229NataliaKaniaDębowiec Świry Stela
230PawełKaniaBystra
231AnnaKantorowskaWola400TAK
232PiotrKapelaBestwinaNutrend Team
233PawełKapuśnikCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice771TAK
234PawełKarcińskiŻYWIEC992TAK
235MarcinKarkutBestwina 636TAK
236ZosiaKarpukTychyTeam Papry 20
237ZosiaKarpukTychyTeam Papry 20WybierzTAK
238IzaKarwaszewskaBielsko-Biała ULTRA BESKID SPORTWybierzTAK
239MaciejKarwotJankowiceAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH900TAK
240GRZEGORZKASPEREKMiędzybrodzie BialskieWybierzTAK
241JANUSZKASPEREKPisarzowice
242PaulinaKasperekBulowiceKĘCKIE HARPAGANY169TAK
243SYLWIAKATANAJastrzębie-ZdrójKOBIETY NA 5+WybierzTAK
244PatrycjaKawałek-LasikBielsko-BiałaTI Automotive 5TAK
245SzymonKaźmierczakWodzisław Śląski-147TAK
246TomaszKiełbasa Bielsko-Biała 25TAK
247AndrzejKiełbasińskiPszczynaSPOT PSZCZYNAWybierzTAK
248DawidKiepielaJastrzębie-ZdrójKlub Biegacza Fartlek911TAK
249MICHAŁKISIELBielsko-BiałaCIACH MACH BIELSKO-BIAŁA249TAK
250ROBERTKLAMKAKatowiceWybierzTAK
251annaklimDąbrowa GórniczaWybierzTAK
252AdamKlimaTychyRUNHOGS TychyWybierzTAK
253DominikaKliśBielsko-Biała Beskidy tri sport tem
254DominikaKliśBielsko-Biała Beskidy tri sport tem
255TomaszKliśBielsko-BiałaBeskidy Tri Sport Team
256BarbaraKlukaBestwinka137TAK
257MałgorzataKłaptoczCzechowice-DziedziceGosiaWybierzTAK
258MarekKłaptoczCzechowice-DziedziceWybierzTAK
259MirosławKłaptoczCzechowice-DziedziceBrakWybierzTAK
260marekkneszjejkowiceWybierzTAK
261Zbigniew KoawlskiJasienicaKOWALWybierzTAK
262JAKUBKOCZURBielsko-BiałaTI Automotive 30TAK
263MonikaKoczurKozy
264WiesławKoczurKozy
265MichałKoćwinBielsko-Biała699TAK
266TomaszKojderKętyWybierzTAK
267MarekKolczakRudzicaKOKO DŻAMBO I DO PRZODU868TAK
268RoksanaKolonkoMiędzyrzeczeSpeed Team Brzeszcze601TAK
269BarbaraKomajdaCieszynOLZA CIESZYNWybierzTAK
270GrzegorzKomajdaCieszynOLZA CIESZYNWybierzTAK
271SławomirKOMRAUSPszczynaWILD RUNNERS CLUBWybierzTAK
272PrzemysławKoniarskiCzęstochowaBrakWybierzTAK
273JoannaKoniorRadziechowy404TAK
274ŁukaszKopcońCzechowice-DziedziceEnigma CzechiwiceWybierzTAK
275MateuszKopcońCzechowice-Dziedzice Enigma CzechiwiceWybierzTAK
276AndrzejKopećCzechowice-Dziedzice448TAK
277KrzysztofKopećCzechowice-Dziedzice-49TAK
278RolandKopiecŁaziska GórneWybierzTAK
279KrzysztofKoskoCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice81TAK
280JózefKościelniakŁaziska GórneTauron Team19TAK
281MilenaKościelniakMikołów258TAK
282BeataKośniakKaletyO co biega w Kaletach
283SŁAWOMIR KOŚNIAK KaletyO co biega w Kaletach
284Damian KotKrakówWybierzTAK
285RemigiuszKotBielsko-BiałaRM Tri Team117TAK
286JustynaKowalczykTychyTeam Papry 20WybierzTAK
287PawełKowalczykKętyKĘCKIE HARPAGANY201TAK
288PiotrKowalczykTychyTeam Papry 20878TAK
289AndrzejKowaliczekPSZCZYNAPSZCZYNA BIEGA192TAK
290KingaKowalskaPogwizdówOlza Cieszyn88TAK
291NataliaKowalskaCzechowice-Dziedzice166TAK
292JacekKowalskiTychyRUNHOGS Tychy6TAK
293JakubKowalskiCieszyn44TAK
294JanuszKowalskiPogwizdówOlza Cieszyn89TAK
295MIKOŁAJKOWALSKIOrnontowice301TAK
296HenrykKowalski-NeukirchKatowiceTruchtacz MysłowiceWybierzTAK
297PrzemysławKoziarzJankowiceRunonline TeamWybierzTAK
298ZbigniewKozłowskiKamieniecOfiary Kamieńca
299MałgorzataKozokŁaziska GórneSTS Biegaton Mikołów776TAK
300MariuszKózkaBielsko-Biała128TAK
301WojciechKrakowskiBielsko-BiałaWybierzTAK
302MateuszKrausBielsko-Biała995TAK
303BernadetaKrawczykRadostowiceSPOT PSZCZYNA706TAK
304JacekKrawczykRadostowiceSpot Pszczyna707TAK
305Zbigniew Kręcisz Racibórz Raciborska Grupa Outdoorowa 177TAK
306MonikaKruczekTychyTeam Papry 20
307TomaszKruszyńskiTychyTeam Papry 20
308MirosławKrywultBielsko-BiałaJKS KomorowiceWybierzTAK
309KarolinaKrzakBielsko-BiałaIRONiaWybierzTAK
310AdrianKrzemieńJaworzeŚlonskie TaśmolotyWybierzTAK
311BogusławaKrzempekBielsko-BiałaWAPIENICKI TEAM273TAK
312Kamil KrzempekJaworzeWybierzTAK
313KrzysztofKRZEMPEKBielsko-BiałaUltra Beskid Sport73TAK
314PawełKrzystałaCzerwionkaWybierzTAK
315PIOTRKUBACZMikołów
316AlinaKUBASJastrzębie-ZdrójKlub Biegacza Fartlek
317MariuszKubasJastrzębie-ZdrójKlub Biegacza Fartlek
318AgataKubicaTarnowskie GóryTarnogórskie Łazęgi
319DariuszKubicaBuczkowice
320EwaKubicaKozy
321WitoldKubisCzarkówRodzina
322KrzysztofKubśBielsko-BiałaWybierzTAK
323JolantaKUCZ-KAMENOVBrzeszczeBrakWybierzTAK
324tomaszkuczeraJasienicaWybierzTAK
325RomualdKulasSosnowiecsosnowiec
326JoannaKumięgaMysłowice717TAK
327BogusławaKupczakBrzuśnikWybierzTAK
328TadeuszKupczakBrzuśnikWybierzTAK
329IzabelaKupczewskaCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice32TAK
330KrystianKupczewskiCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice108TAK
331TymoteuszKupczewskiCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice801TAK
332JanuszKurasiewiczKaniow740TAK
333piotrkurysiaKobierniceWybierzTAK
334RafałKusySkoczówOLZA CIESZYN42TAK
335Sylwester KuźnikCzechowice-Dziedzice82TAK
336KRZYSZTOFKWAŚNYCzechowice-Dziedzice-800TAK
337MarcinKwaśnyBuczkowiceWILD BUCHAYSWybierzTAK
338PawełKwiczałaCzechowice-DziedziceAcapulco529TAK
339DamianLazarŻoryWybierzTAK
340SebastianLebrykCzechowice-Dziedzice155TAK
341TADEUSZLECHOWICZJastrzębie-ZdrójSzare MorsyWybierzTAK
342tomaszlipińskiSkoczówOpony Serafinowski
343MonikaLisŻory2TAK
344IZABELALORANCBielsko-BiałaNutrend Team63TAK
345MACIEJLORANCBielsko-BiałaNutrend Team68TAK
346PAWEŁLORANCKozyWILD BUCHAYS
347PAWEŁLORANCKozyWILD BUCHAYS667TAK
348DariuszLorekJasienicaWAPIENICKI TEAM102TAK
349KlaudiaŁaciakBielsko-BiałaWybierzTAK
350ANGELIKAŁACNYBRZESZCZESpeed Team Brzeszcze
351EwelinaŁataWoźnikiENDORFINYWybierzTAK
352AndrzejłeckiKetybrakWybierzTAK
353MarcinŁoskotŁąkaKAC RUNNERS26TAK
354AdamŁozaCzechowice-Dziedzice277TAK
355PIOTRŁUKOWICZDankowiceRozbiegani Pasjonaci240
356SergiuszŁuszczykWodzisław Śląski260TAK
357JózefMachalicaŁazy165TAK
358TOMASZMACHOŃPszczynaKAC RUNNERS75TAK
359AleksandraMacięgaWadowiceENDORFINYWybierzTAK
360EwaMacuraŻoryHRmax ZoryWybierzTAK
361WeronikaMaduraCzechowice-Dziedzice986TAK
362PrzemysławMagaJasienica668TAK
363WitekMajWręczyca WielkaOldboys TruskolasyWybierzTAK
364GABRIELMAJDAKCięcinaWybierzTAK
365tomekmakośJaworze221TAK
366MARCINMALESZYKCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
367AlicjaMalikBełkWybierzTAK
368MałgorzataMalinowskaGilowice gm. Miedźna71TAK
369KrzysztofMalinowskiGilowice gm. Miedźna990TAK
370HenrykMałyszCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice116TAK
371JarosławMałyszHażlachOlza Cieszyn913TAK
372PawełMandaAndrychów225TAK
373RafałMarekGoczałkowice-ZdrójKAC RUNNERS505TAK
374AleksandraMarek-ŁukaszczukWolaBeActive Team
375DawidMarkowiczCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice22TAK
376ŁukaszMarszałekSzczyrkSzybkie Żółwie656TAK
377AdrianMaryjoszŻory-WybierzTAK
378AnnaMazurekBielsko-Biała450TAK
379BeataMendelOrzeszeStudio FitnessWybierzTAK
380CzesławMędralaBielsko-BiałaAKB SUPERMARATON 100 KM BIELSKO-BIAŁA206TAK
381JacekMędralaBielsko-BiałaAKB SUPERMARATON 100 KM BIELSKO-BIAŁA212TAK
382JacekMiękińskiLipowaKwiaciarnia LILIA Lipowa WybierzTAK
383MarcinMirowskiBielsko-Biała968TAK
384AnnaMiszczakImielinbiegiemAnia880TAK
385MariuszMojżyszekBronówBiegam z siostrąWybierzTAK
386MariuszMolaKatowice
387JolaMolędaZABRZE778TAK
388AleksanderMorawskiCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice909TAK
389AnnaMoricPszczyna
390ANNAMORICPszczyna
391ANNAMORICPszczynaWybierzTAK
392MarcinMoskalKozy77TAK
393AdamMuchaBytompoRUNne furganie269TAK
394WOJCIECHMUCHATychyTeam Papry 20WybierzTAK
395PawełMulBuczkowice366TAK
396BARTŁOMIEJMUSIAŁSiemianowice Śląskie
397ŁukaszMusikBielsko-BiałaUltra Beskid Sport996TAK
398MarcinNaglikJawiszowice109TAK
399WIOLETANALEWAJKAJastrzębie-ZdrójKOBIETY NA 5+WybierzTAK
400BożenaNiedziołkoJastrzębie-ZdrójKOBIETY NA 5+WybierzTAK
401KRZYSZTOFNIKIELBielsko-BiałaWybierzTAK
402Mateusz Nikiel Hecznarowice 113TAK
403MarcinNiziołekBielsko-Biała600TAK
404PaulinaNogaŻywiecWybierzTAK
405BarbaraNorymberczykStara Wieś202TAK
406BartłomiejNowakCzechowice-Dziedzice43TAK
407HenrykNowakDąbrowa Górnicza362TAK
408KamilNowakTychyRUNHOGS Tychy
409MALWINA Nowak Jastrzębie-ZdrójKOBIETY NA 5+WybierzTAK
410MarekNowakLigotaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice173TAK
411Mariusz NowakCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice45TAK
412PIOTRNOWAKBestwinaSTOLARIUS RUN TEAM123TAK
413KatarzynaNowogrodzkaRajsko OświęcimRajsko BiegaWybierzTAK
414MateuszNowogrodzkiRajsko OświęcimRajsko BiegaWybierzTAK
415GRZEGORZNOWORYTARudzedon't give up
416JoannaNowożynPszczynaSPOT PszczynaWybierzTAK
417DagmaraNyczStara Wieś234TAK
418KamilNyczStara Wieś321TAK
419RomanNyczBielsko-BiałaWybierzTAK
420AgnieszkaObstarczykPszczyna13TAK
421Anna OchmanStara WieśWybierzTAK
422BłażejOdziomekCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
423ŁukaszOgiegłoBielsko-Biała
424ŁukaszOgiegłoBielsko-BiałaWybierzTAK
425TomaszOgórekBielsko-Biała403TAK
426ArturOleszkiewiczBielsko-Biała335TAK
427JustynaOlmaBielsko-Biała682TAK
428PiotrOlmaBielsko-Biała681TAK
429MARCINOlszowskiCieszynOlza Cieszyn120TAK
430JoannaOrłowskaMazańcowiceULTRA BESKID SPORTWybierzTAK
431GRZEGORZORŁOWSKIMazańcowiceULTRA BESKID SPORTWybierzTAK
432Stanisław Oszczak Bielsko-Biała46TAK
433MARZENAOszczędaŻoryWybierzTAK
434ALEKSANDRAPALAŁąka275TAK
435MariuszPalaPszczynaKOKO DŻAMBO I DO PRZODU14TAK
436PiotrPalejLędzinyŚWIERCZYNIEC RUNNINGWybierzTAK
437SzymonPaluchCzechowice-DziedziceAMATOR208TAK
438SYLWIAPANEKCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
439DariuszPankowskiJastrzębie-ZdrójHardcore Runner
440AnnaPaplaBielsko-Biała286TAK
441PiotrPaplaMazańcowiceWybierzTAK
442Katarzyna ParzychRybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
443ANETA Pasternak Łaziska Górne 24TAK
444MarcinPastuszkaŁąka237TAK
445Jakub PawełkoBestwinaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice118TAK
446URSZULAPEŁKAświerklanyAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH74TAK
447PiotrPetelczycTychyPiter ElmaxWybierzTAK
448TomaszPetkiewiczMikołówSTS Biegaton Mikołów235TAK
449EwaPiątekCzechowice-Dziedzice-850TAK
450ŁukaszPiątekCzechowice-Dziedzice851TAK
451JacekPichnerOświęcimValeo133TAK
452JarosławPiczakKozyKOZY150TAK
453IzabelaPiechJaworzeAMATOR186TAK
454JanuszPiechJaworzeAMATOR187TAK
455TomaszPiechBestwinaMorsy Czechowickie797TAK
456ŁukaszPiechaCzechowice-Dziedzice138TAK
457KrzysztofPiechocińskiTychyTeam Papry 20WybierzTAK
458JadwigaPiechowiczCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
459AdriannaPiecykŻoryWybierzTAK
460RafałPiekarskiTychyRUNHOGS Tychy345TAK
461KAMILPIETERABielsko-Biała54TAK
462EDYTAPIETRASWĘGIERSKA GÓRKAAMATOR34TAK
463RafałPietroszekStrumieńRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice6969TAK
464BartłomiejPifkoKatowiceWybierzTAK
465KarolinaPILARCZYKKrzeszów29TAK
466MagdalenaPiotrowskaBielsko-BiałaKS Tęcza B-B Komorowice
467MagdalenaPiotrowskaBielsko-BiałaWybierzTAK
468MARIUSZPIOTROWSKIBielsko-BiałaKS Tęcza B-B Komorowice
469MARIUSZPIOTROWSKIBielsko-BiałaWybierzTAK
470MieczysławPiotrowskiDąbrowa GórniczaWybierzTAK
471AnnaPiwkoCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
472PawełPłonkaNowa WieśStajnia KomarówWybierzTAK
473DominikaPodemskaTychyNessi Team99TAK
474witoldpodsadeckiCięcinaamator47TAK
475IzabelaPokoraBielsko-Biała WybierzTAK
476DariaPolakowska-CebulaCzechowice-DziedziceMKS Czechowice-Dziedzice KajakiWybierzTAK
477ArturPolokDankowice104TAK
478MarcinPolokJasienicaUciekajace KurczakiWybierzTAK
479AdamPołącarzBielsko-Biała.
480MarekPołącarzBielsko-Biała Biegando Team223TAK
481Patrycja PorczyńskaPszczynaSPOT Pszczyna70TAK
482ŁUKASZPORĘBSKISzczyrk361TAK
483MonikaPosłusznaBielsko-Biała SPOT PSZCZYNAWybierzTAK
484KrystianPotworaCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice979TAK
485PatrykPożogaPszczynaWybierzTAK
486WIKTORPROKOPCZUKTychyŚWIERCZYNIEC RUNNING985TAK
487AgnieszkaProkopenkoŻoryWybierzTAK
488MarekPronobisBystraBWM Team79TAK
489AdamPrzybyłaPszczyna323TAK
490ViolettaPrzybyłaTychyParkrun Tychy
491JanuszPrzyłudzkiMikołów STS Biegaton
492JANUSZPRZYŁUDZKIMikołówSTS Biegaton330TAK
493DominikPustelnikCzechowice-Dziedzice205TAK
494MariuszPutoCzechowice-DziedziceWybierzTAK
495AlicjaPuzońBielsko-BiałaNutrend Team515TAK
496RobertPuzońBielsko-BiałaNutrend Team415TAK
497ANDRZEJPYĆJasienica76TAK
498AgnieszkaPykaWieszczętaTI Automotive 20TAK
499EsteraRaczekBielsko-BiałaIMPULS BB444TAK
500TomaszRaczkaPszczyna
501ZBIGNIEWRAJEWSKIBielsko-Biała65TAK
502MartaRakowskaJaworzeCentrum Rehabilitacji i Sportu Rakowski & SłodczykWybierzTAK
503JarosławRakowskiBielsko-BiałaBBL BIELSKO959TAK
504JanuszRaszkaCieszynOlza Cieszyn727TAK
505ArkadiuszRatajCzechowice-Dziedzice
506ŁukaszReclikPszczyna343TAK
507KingaReligaTychy369TAK
508DOROTARĘKALZebrzydowice 167TAK
509AgnieszkaRodakDąbrowa GórniczaW pogoni za duchem36TAK
510AnnaRozkrutKatowiceWybierzTAK
511MichałRozkrutKatowiceWybierzTAK
512MARZENAROZMUSBojszowy NoweŚWIERCZYNIEC RUNNING174TAK
513PatrycjaRozmus-ProcnerBielsko-BiałaWAPIENICKI TEAMWybierzTAK
514Marek RóżyckiCzechowice-Dziedzice989TAK
515MaciejRudnickiŻoryBąbelski :)807TAK
516SzymonRudnickiCzechowice-Dziedzice236TAK
517KrzysztofRusekNowa WieśKĘCKIE HARPAGANY134TAK
518TomaszRusek Nowa WieśKęckie HarpaganyWybierzTAK
519JerzyRybskiZabrzegBestwinaBiega.pl987TAK
520MaciejRyńskiCzechowice-Dziedzice550TAK
521Bożena RzepeckaPogwizdówOlza CieszynWybierzTAK
522ANDRZEJRZEPECKIPogwizdówOlza CieszynWybierzTAK
523MARCINSAGANOWSKITYCHYADS MASNA KRYTYCZNA350TAK
524JerzySalamonPszczynaPszczyna Biega233TAK
525ArkadiuszSidzinaBielsko-BiałaTI Automotive 142TAK
526GrzegorzSiekanTychyPolpharmaTriteam
527AnnaSienkiewiczTychy757TAK
528AdamSiewierskiFrydek40TAK
529RomanSikoraCzechowice-Dziedzice789TAK
530DAMIANSINKAPszczynaPszczyna Biega388TAK
531MałgorzataSiwekKatowiceWybierzTAK
532ArkadiuszSkęczekGilowiceGilowice-Miedźna33TAK
533MarcinSkęczekCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
534KarolinaSkotnicaPszczynaSPOT Pszczyna80TAK
535JustynaSkrobotCzechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice357TAK
536TomaszSkrobotCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice997TAK
537TomaszSkrzypJasienica
538AnnaSkulskaStara Wieś 993TAK
539IzabelaSladeczekPawłowiceKyokushin run
540JarosławSladeczekPawłowiceKyokushin run
541SebastianSłonkaBielsko-Biała
542EDYTASMUSZŚWIERKLANYamator358TAK
543EwaSmyłaŁąka21TAK
544MATEUSZSOBAŃSKICzechowice-DziedziceWybierzTAK
545BEATASOBCZAKŹory WybierzTAK
546RadekSobczakJankowiceGascontrol Polska799TAK
547AdrianSobelJastrzębie-ZdrójRUNTEAM Pawłowice129TAK
548AlbinSobiechBielsko-BiałaWybierzTAK
549DominikaSobotkaRybnikRybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
550Piotr SobuśCzechowice-Dziedzice514TAK
551erlandsokółZabrzegWybierzTAK
552EwelinaSokół-OleśPawłowiceRun Team Pawłowice
553Katarzyna Sokół-Woźniak Czechowice-Dziedzice
554KatarzynaSołtysikCzechowice-DziedziceForum Górski Świat78TAK
555PrzemekSołtysikTychyTEAM PAPRY 20381TAK
556AgnieszkaSpandelPietrzykowiceWybierzTAK
557ELŻBIETASTANDZIAKGrodziskGKS-GRODZISKWybierzTAK
558HENRYKStandziakGrodziskGKS-GRODZISKWybierzTAK
559MateuszStanochCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice920TAK
560MarcinStasiaczekBielsko-BiałaWybierzTAK
561SławomirStasickiZabrzeg231TAK
562WacławStaszkiewiczBestwinaBestwinaBiega.plWybierzTAK
563BartoszStecBuczkowiceZSTIH BIELSKO-BIAŁA59TAK
564MirosławStefanówCzechowice-DziedziceWKU Bielsko-Biała971TAK
565ArturStępniewskiTychyTeam Papry 20313TAK
566AleksandraStolarczykPawłowiceRUNTEAM Pawłowice607TAK
567MarekStolarskiLigota666TAK
568BogusławStrempelDankowice611TAK
569PiotrStróżykBieczPolwax Reacing Team144TAK
570MaciejStuperaKatowice160TAK
571MATEUSZSTUPERAKatowice513TAK
572MarcinSutkowskiŚwierklanyAKADEMIA BIEGANIA W ŚWIERKLANACH95TAK
573PiotrsymulaBielsko-BiałaSAN ESCOBARWybierzTAK
574SylwiaSzalińskaRogówBrakWybierzTAK
575KrzysztofSzarekJasienicaWybierzTAK
576PawełSzarekZabrzegAMATORWybierzTAK
577MartaSzczelinaBrzeszczeSpeed Team Brzeszcze402TAK
578EdytaSzczęsnaCzechowice - DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice405TAK
579KatarzynaSzczotkaPszczynaWybierzTAK
580MonikaSzczotkaCzechowice-DziedziceCrazy Runners
581AdrianaSzczygiełBielsko-BiałaBeneRunner 974TAK
582MateuszSzczypkaCieszynOLZA CIESZYN967TAK
583MarcinSzelągTychyŻuliki WybierzTAK
584AgnieszkaSzeligaBytom390TAK
585TomaszSzeligaBytom391TAK
586AdamSzendzielorzŻory3TAK
587PatrykSzendzielorzCzechowice-Dziedzice422TAK
588WojciechSzewczykWiśniewForum Górski ŚwiatWybierzTAK
589ElzbietaSzklanny-ReclikPszczyna199TAK
590MagdalenaSzkodaŁąka525TAK
591MichałSzkodaŁąkaWybierzTAK
592SebastianSzolcGliwiceWybierzTAK
593LeszekSzperkaCzechowice-DziedziceSIGIT27TAK
594KrzysztofSzubarskiPogwizdówOLZA CIESZYN217TAK
595MateuszSzubertPoręba WielkaŻycie Częstochowy Team998TAK
596KATARZYNASZULCCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice151TAK
597WojciechSzulcCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
598ANNASZUSTERWisła WielkaWybierzTAK
599Paweł Szwec TychySportowy Tryb Życia Tychy-Polska
600RenataSzwedCzechowice-DziedziceZF WybierzTAK
601ZbigniewSzymikBielsko-BiałaKraina Kropka97TAK
602EwaSzypułaTychy 255TAK
603KrzysztofŚledzińskiPszczyna501TAK
604DorotaŚledźŻoryHRmax Żory198TAK
605MariuszŚniegDąbrowa Górnicza613TAK
606WojciechŚpiewakWilkowiceAMATORWybierzTAK
607KlaudynaŚpiewak-WojtyłaWieliczkaWOLNY WYBIEGWybierzTAK
608MarcinŚwiątekBielsko-BiałaVirtual Runner Club1000TAK
609PiotrTargoszCieszynOLZA CIESZYN606TAK
610KrzysztofTeklaGolasowice200TAK
611DorotaTeplickaBielsko-Biała 244TAK
612Zdzisław TlołkaŻoryŻory58TAK
613BartoszTochowiczGoleszówZin Team828TAK
614DAMIANTOKAREWICZZebrzydowice Zebry777TAK
615KAMILTOKAREWICZJastrzębie-Zdrój112TAK
616AgnieszkaTokarztychyTeam Papry 20WybierzTAK
617Aneta Toman Żory HRmax ZoryWybierzTAK
618DawidTomasiczekDANKOWICERozbiegani Pasjonaci
619PIOTRTOMASZCZYKRudziczkaHRmax ŻoryWybierzTAK
620Jacek Tomczak Katowice 28TAK
621PIOTR CZESŁAWTOMCZYKPiasekWILD RUNNERS CLUB300TAK
622MaciejTonderskiCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice264TAK
623WiesławTorbińskiJastrzębie-Zdrój52TAK
624AndrzejTorzewskiBielsko-BiałaBielsko-Biała111TAK
625PiotrTreskaTychyRUNHOGS TychyWybierzTAK
626SebastianTreskaTychyWybierzTAK
627TomaszTrojanowskiOrnontowiceWybierzTAK
628TomaszTrombalaCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierzTAK
629Radosław TrzaskaBielsko-BiałaTlenownia252TAK
630BartoszTrzcinaCzechowice-DziedziceWybierzTAK
631JoannaTrzcińskaJastrzębie-ZdrójKOBIETY NA 5+WybierzTAK
632Przemysław TrzcińskiBielsko-Biała -WybierzTAK
633RenataTulajaPszczynaSPOT PszczynaWybierzTAK
634TOMEKTULAJAPszczyna41TAK
635KatarzynaTycCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice360TAK
636MirosławTycCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
637MonikaTycCzechowice-Dziedzice35TAK
638PawełUchańskiBielsko-BiałaWybierzTAK
639MagdalenaUlczokGóraSPOT PszczynaWybierzTAK
640MAŁGORZATAURBANEKBielsko-BiałaWAPIENICKI TEAMWybierzTAK
641ZbyszekUrbanekPszczynaanilewE, diwaD, limaK,969TAK
642WitekUrbaniakCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice877TAK
643Michal UrbanowiczKraków302TAK
644AlicjaUrbańczykPszczynaSPOT Pszczyna
645ROMAN URBAŚ JaworzeBIEG PO ZDRÓJWybierzTAK
646AndrzejWalaBielsko-Biała10TAK
647GrzegorzWalaWilkowice37TAK
648JUSTYNAWALACzarkówSpot Pszczyna
649SławomirWalaszczykJasłoPolwax Reacing Team410TAK
650WojciechWalczakJastrzębie-ZdrójRun Team PawłowiceWybierzTAK
651KatarzynaWalecka PszczynaSPOT Pszczyna
652KrzysztofWALECZEKŁąkaAMATOR67TAK
653LeszekWaliczekRudołtowiceAzyl39TAK
654KamilWalkowskiTychy411TAK
655annawandzelBielsko-Biała7TAK
656Sylwia WasztylBielsko-BiałaWAPIENICKI TEAM62TAK
657Tomasz Wasztyl Bielsko-BiałaBrakWybierzTAK
658JolantaWąsowiczKętyWybierzTAK
659MarianWąsowiczKęty140TAK
660SzymonWąsowiczKęty61TAK
661JacekWeigelBielsko-BiałaKS Tęcza B-B Komorowice973TAK
662MarcinWęgielJasłoPolwax Reacing Team340TAK
663MariaWęgrzynkiewiczBielsko-Biała213TAK
664PawełWiącekBielsko-BiałaTeam eDokumenty787TAK
665ZbigniewWichrowskiBielsko-BiałaKlub Zbiegacza WOLNEWIATRY999TAK
666AgataWiczokTychyTeam Papry 20460TAK
667KatarzynaWidzRychwałdek135TAK
668ŁukaszWielopolskiBielsko-Biała91TAK
669DariuszWilkBedzin
670MonikaWiniarskaŻoryRun Team Pawłowice281TAK
671GrzegorzWisłaBielsko-BiałaTI Automotive WybierzTAK
672JustynaWiśniewskaJastrzębie-ZdrójKOBIETY NA 5+WybierzTAK
673PiotrWitkowskiBielsko-Biała
674WłodzimierzWłodykaCzechowice-DziedziceZespół Szkół Technicznych i Licealnych110TAK
675KrzysztofWnętrzakGilowice
676ArturWojewodaBielsko-Biała665TAK
677JANUSZWOJTYŁACzechowice-DziedziceWOLNY WYBIEGWybierzTAK
678SzymonWojtyłaWieliczkaWOLNY WYBIEGWybierzTAK
679RYSZARDWOŁOSZYNBielsko-BiałaWAPIENICKI TEAMWybierzTAK
680AdamWoźnyBielsko-BiałaEaton Running TeamWybierzTAK
681MarcinWójcikCzechowice-DziedziceWybierzTAK
682Michał WrobelDankowice768TAK
683MarcinWronowiczCzechowice-Dziedzice207TAK
684Tomasz WronowiczCzechowice-DziedziceMedia TargetWybierzTAK
685MARIUSZWrozynaPszczyna 126TAK
686JANMARIANWRÓBLEWSKIBielsko-BiałaKS SPRINT BIELSKO -BIAŁAWybierzTAK
687ZbigniewWróblewskiTwardorzeczkaWybierzTAK
688AdrianWrzecionkowskiTychy56TAK
689BOGUSŁAWAWRZOŁZabrzegRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice299TAK
690DominikZacherZabrzeNight RunnersWybierzTAK
691PIOTRZAKLIKIEWICZBielsko-Biała175TAK
692JACEKZAKRZEWSKIDankowiceWybierzTAK
693KrzysztofZapórCzechowice-Dziedzice
694Łukasz ZawadzkiDankowice 93TAK
695GrzegorzZąbkiewiczCzęstochowaMacrologic / ZabieganiWybierzTAK
696SabinaZdanewiczŁodygowice
697IzabelaZielińskaTychy
698MagdalenaZIENKIEWICZTychyTeam Papry 20170TAK
699SebastianZiołaTychyNexteer
700AndrzejZontekKętyBIEGAM SOBIE141TAK
701MateuszZontekBielsko-Biała51TAK
702SABINAZONTEKBielsko-BiałaBielsko-Biała500TAK
703PiotrZychCzechowice-DziedziceORC Do PorzyguWybierzTAK
704KORDIANZYGMALigota11TAK
705MagdalenaŻaczekCzechowice-Dziedzice MKS Czechowice-Dziedzice Kajaki282TAK
706AniaŻbelZebrzydowiceHRmax ZoryWybierzTAK
707MichałŻbelZebrzydowiceHRmax ZoryWybierzTAK
708SzymonŻoczekCzechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice50TAK
709PatrycjaŻogałaMikołówADS MASNA KRYTYCZNA105TAK
710MarekŻurŁąkaKAC RUNNERS103TAK
711RafałŻyłaCzechowice-Dziedzice145TAK
712MaciejŻyraJasłoPolwax Reacing Team230TAK


Powrót do zgłoszeń elektronicznych
Powrót do strony biegu
Statystyki zapisów