Statystyki XXXI BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI
Czechowice-Dziedzice 11.11.2023r.

ZAREJESTROWANYCH
OgółemNa liście st.KobietMężczyzn
489459103386
100%94% 21%79%
NA LIŚCIE STARTOWEJ
OgółemKobietMężczyzn
45999360
94%20%74%

KATEGORIE WIEKOWE
KategoriaOgółemKobietMężczyzn
16-19725
20-29591742
30-3917242130
40-4917031139
50-5963954
60-18315
Mieszkaniec
gminy
13224108
KATEGORIE WIEKOWE (procentowo)
KategoriaOgółemKobietMężczyzn
16-191.4%0.4%1%
20-2912.1%3.5%8.6%
30-3935.2%8.6%26.6%
40-4934.8%6.3%28.4%
50-5912.9%1.8%11%
603.7%0.6%3.1%
Mieszkaniec
gminy
27%4.9%22.1%

KLUBY
NazwaZgłoszeń
Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice24
ZF13
IMPRODEX TEAM12
STS Biegaton Mikołów10
Brak6
Aktywna Pszczyna Runners Team4
Biegam bo lubię4
HIGHLANDERS4
Hrmax Żory4
40latek3
KOKO DŻAMBO I DO PRZODU3
Michalak Sandra Team3
PNP3
Rozbiegane Komorowice3
Aqua Fitness2
ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAM2
Athletics Nysa2
Biegowe Środy Papry202
Bociek Wadowice2
CARBON SILESIA SPORT2
Drużyna Kropka2
Emaus2
Jezuski2
Just Team2
KS Łubu Dubu, B-B Komorowice2
Mandzioki2
Mistrz Amator2
Mosir team2
Pszczyńsko Imielińska Grupa Biegowa2
Romantycy2
ROTH2
Sanit X-Team2
Szybko Biegać Wolno2
TEAM-MĘDRALA2
UKS Free Sports Bielsko-Biała/Team Rudnik2
Wataha-Łączy nas bieganie2
Acapulco1
Ageno.pl1
Akademia Świadomego Treningu1
Aks1
AMBASADOR IGOSPORT/JUST TEAM/VICTORII KOZY/LIDER TAXI/FENIKS/1
BARDZO1
Biegam Sobie1
Biegam z Siostrą1
Biegam, żeby żreć więcej ciastków1
Boczna Run1
Brovarnas1
BRZOZA TEAM1
Burzej Brass Band1
Ciało Smarowane Bieganiem1
Dagma1
Daleko jeszcze?1
DIMEDIA1
DOLON1
eDokumenty Team1
Esa team1
Essa Sport1
Fizjoo.pl1
For Fun1
Fotosiudak1
Freelancer1
Grey Runner1
Grzmot Gilowice1
Husaria Race Team1
Imperium sportu1
JakubsTeam1
Jasionki1
JKS_-SKS Komorowice1
Kaj Ta Meta1
KB DROGA1
KB Fartlek1
Kęckie Harpagany1
Klub Biegacza Fartlek1
koksik0903@gmail.com1
Koniu Squad1
Kozy biegają, a nie skaczą !1
KRS VICTORIA STARA WIEŚ1
Kryzys Wieku Średniego1
KS SPRINT BILELSKO BIAŁA1
Lekka Dycha1
Leroy Merlin1
LKS Czaniec1
Manchester United1
MARO Team Jastrzębie- Żory1
MARO Team Jastrzębie-Żory1
Martes Sport1
Miasto na Górze w ruchu1
MirasTEAM1
Misie biegają1
Mospan Remonty1
Mustang Club Polska1
Neocichociemni1
Nessi Sportswear1
Nie sposob uciec gdy w d sztuciec1
Niywysportowani1
NORDKAPP Jasienica1
OchajoRun&Friends1
OLZA CIESZYN1
OSP MIKUSZOWICE ŚLĄSKIE1
Pacemaker 60:001
Parkrun Cieszyn1
PKO Bank Polski1
Polska Grupa Górnicza1
PorannyBeskidRun1
POWER OF SCIENCE1
Przepraszam za mojego Szwagra1
RUNHOGS Tychy1
RUNTEAM PAWŁOWICE1
Rybnicka Grupa Biegowa1
RyTM Czechowice-Dziedzice1
SBD Energetyk Rybnik1
SCI Górscy Entuzjaści1
SELLEO1
Silesian Triathlon Team1
SKL Sucha Beskidzka1
Skuter w dieslu bez przeglądu, silnik 1.31
Socios Silesia1
SportsCoaching1
STB1
Supermario421951
SZWAGRY TEAM1
Szybkie Strzały1
Team Wartkie Bąbelki1
Team Kopeć1
Team Rudnik1
Team Widmo1
TECHNIKUM TEB EDUKACJA BIELSKO-BIAŁA1
TI FS1
TL ATHLETICS JASTRZĘBIE1
TomicaCoaching1
TriDivision Triathlon Team1
UBB1
UKS 5 Plus Rydułtowy / Silesian Triathlon Team1
Uliczny Biegacz1
Ultra Beskid Sport1
VentolinEnduroTeam1
Yno Ultra1
Zabrzeg1
Żłobek Miejski Cz-Dz1
MIEJSCOWOŚCI
NazwaZgłoszeń
Czechowice-Dziedzice112
Bielsko-Biała106
Tychy14
Kozy11
Ligota11
Pszczyna10
Mikołów9
Katowice8
Dankowice7
Jaworze7
Zabrzeg7
Żywiec7
Bestwina6
Cieszyn6
Jawiszowice6
Janowice5
Jastrzębie-Zdrój5
Mazańcowice5
Chorzów4
Jasienica4
Kaniów4
Łodygowice4
Międzyrzecze Dolne4
Pisarzowice4
Rybnik4
Żory4
Goczałkowice-Zdrój3
Imielin3
Kraków3
Wilkowice3
Wisła Wielka3
Andrychów2
Bestwinka2
Bronów2
Brzeszcze2
Chybie2
Czaniec2
Jejkowice2
Lędziny2
Łącznik2
Łąka2
Łękawica2
Międzyrzecze Górne2
Mnich2
Ornontowice2
Orzesze2
Pogwizdów2
Ruda Śląska2
Rybarzowice2
Rycerka Dolna2
Rydułtowy2
Siemianowice Śląskie2
Skoczów2
Sosnowiec2
Stara Wieś2
Świętochłowice2
Ustroń2
Wadowice2
Bąków1
Brzuśnik1
Bystra1
Chrzanów1
Cięcina1
Cisownica1
Czekanów1
Częstochowa1
Dąbrowa Górnicza1
Drogomyśl1
Dzięgielów1
Frydrychowice1
Gilowice1
Gliwice1
Godziszka1
Goleszow1
Gołkowice1
Górki Wielkie1
Jankowice1
Jastrzębie Zdrój1
Jeleśnia1
Klecza Dolna1
Kobiór1
Koniaków1
Kończyce Małe1
Lyski1
Międzyświeć1
Porąbka1
Przybędza1
Raba Wyżna1
Radziechowy1
Rybnik Niedobczyce1
Rzyki1
Sopotnia Wielka1
Spytkowice1
Starachowice1
Strumien1
Studzienice1
Sułkowice1
Wieprz1
Wiślica1
Witkowice1
Woźniki1
Zaborze1
Zagórnik1
Zebrzydowice1
DATA ZGŁOSZENIA
DataZgłoszeń
2023-11-0315
2023-11-0210
2023-11-0112
2023-10-3115
2023-10-3018
2023-10-2912
2023-10-288
2023-10-279
2023-10-2612
2023-10-258
2023-10-2412
2023-10-238
2023-10-226
2023-10-2111
2023-10-207
2023-10-1912
2023-10-185
2023-10-179
2023-10-162
2023-10-1516
2023-10-145
2023-10-126
2023-10-114
2023-10-1010
2023-10-094
2023-10-086
2023-10-076
2023-10-066
2023-10-055
2023-10-043
2023-10-039
2023-10-0213
2023-10-0114
2023-09-306
2023-09-2911
2023-09-281
2023-09-277
2023-09-261
2023-09-259
2023-09-2410
2023-09-237
2023-09-224
2023-09-215
2023-09-208
2023-09-193
2023-09-188
2023-09-172
2023-09-162
2023-09-159
2023-09-148
2023-09-1317
2023-09-1224
2023-09-1149


Powrót do zgłoszeń elektronicznych
Powrót do strony biegu
Statystyki zapisów


debvidx 6.274 2024-02-24 07:26:45