LISTA STARTOWA

XXX BIEGU NIEPODLEGŁOŚCI
Czechowice-Dziedzice 11.11.2022r.

L.p.IMIĘNAZWISKOKATEGORIAMIEJSCOWOŚĆKLUB NUMER
1MarcinAdamczykM20Czechowice-dziedzicenieprzestawajmarzyc.pl133
2RobertAdamusM40LigotaXXX134
3AgataAnderkoK20ĆWIKLICEWybierz
4PrzemysławBaniakM40Zawiercie77
5ArturBanulM40Bielsko-BiałaWybierz
6PiotrBezwińskiM40PszczynaKOKO DŻAMBO I DO PRZODU912
7MateuszBieniekM30Czechowice-Dziedzice531
8EdytaBieńkoK40Ligota271
9JanBierońskiM50Dankowice103
10JacekBindaM50Bielsko-BiałaNo Limits67
11KatarzynaBochynekK30Czechowice-dziedziceWybierz
12DawidBoczkowskiM30Bielsko-BiałaTI FLUID SYSTEMSWybierz
13MartaBondarK30Bielsko-BiałaWybierz
14PawełBondarM30Bielsko-BiałaWybierz
15DarekBoruckiM40Kończyce Małe779
16IreneuszBrodaM40DankowiceTI FLUID SYSTEMS345
17LeszekBylinkoM40Bielsko-BiałaATH Bielsko-Biała102
18PiotrCapikK60Czechowice-DziedziceRytm CzechowiceWybierz
19RafałCebulaM40Czechowice-DziedziceWybierz
20MagdaCembalaK40Bielsko-Biała247
21JerzyChmielewskiM16Stara WieśTKKF VICTORIA STARA WIEŚ420
22KarolChmielewskiK40Stara WieśTKKF VICTORIA STARA WIEŚ64
23DamianChrapkowiczM20Czechowice-Dziedzicenieprzestawajmarzyc.pl304
24RafałChraścinaM30DrogomyślWybierz
25RafałChronowskiM40Bielsko-BiałaWybierz
26PatrycjaChrukinK30Bielsko-Biała333
27EwelinaChwałekK40BestwinaWybierz
28BarbaraCieślarK40Bielsko-BiałaBiegam z foto SebąWybierz
29MarekCimałaM40Czechowice-DziedziceWybierz
30MateuszCiurlaM30WilkowiceUltra Beskid Sport Bielsko-BiałaWybierz
31PiotrCzarnackiM50CZECHOWICE-DZIEDZICERozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice57
32BeataCzerniawskaK40Bielsko-BiałaUltra Beskid Sport Bielsko-BiałaWybierz
33MarcinCzerwińskiM40Żywiec468
34AdrianDamazM30Czechowice-Dziedzice22
35SławekDawidekM40BestwinkaTorcida29
36RafałDrągM30BestwinkaWybierz
37SebastianDudzikM30MazańcowiceWybierz
38DariuszDurajM40BystraUltra Beskid Sport Bielsko-Biała26
39MagdalenaDurajK40BystraUltra Beskid Sport Bielsko-BiałaWybierz
40AdamDyrdaM30LigotaNiepodległyWybierz
41JoannaDziałkowskaK40Bielsko-BiałaWybierz
42AnnaDzidaK40Pszczyna46
43JakubDzidaM40Pszczyna444
44RadosławDzidaM30LigotaWybierz
45IzabelaFicekK30Jeleśnia34
46TomaszFrycholcM30RudołtowiceWybierz
47JakubGacM30BestwinaWybierz
48DamianGANDORM30BestwinaRozBBiegane Komorowice301
49AndrzejGarbieńM40Bielsko-BiałaRozbbiegane Komorowice20
50IreneuszGawrońskiM60Czechowice-DziedziceAmator204
51WojciechGąsiorekM40Bielsko-Biała72
52AndrzejGibasM30Żywiec777
53AdamGlinianyM50WyryRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierz
54MalgorzataGlinianyK50WyryRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierz
55BogusławGłąbM40Dankowice23
56RafałGłąbM40Dankowice555
57StanisławGłąbM40Dankowice500
58GrzegorzGłębockiM50Bielsko-BiałaBIEGAM SOBIE50
59SzymonGogółkaM30Cieszyn3
60MałgorzataGórczakK40Gocz48
61MarcinGregorczykM40MikołówSTS Biegaton Mikołów25
62FilipGrygierczykM20Czechowice-DziedziceWybierz
63CzesławGryniewiczM60Bielsko-BiałaKS SPRINT BIELSKO-BIAŁA70
64MariuszGutM40Bielsko-BiałaSupermario4219555
65PiotrGuzdekM40Czechowice-DziedziceWybierz
66KrzysztofHarężlakM40Bielsko-Biała501
67AnetaHernikK30Czechowice-DziedziceWybierz
68JanHorwatM50BronówRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice996
69EwelinaIskrzyckaK30Czechowice-Dziedzice987
70RobertIzydorczykM40Tychy303
71MichałJanicaM30Bielsko-Biała888
72CyprianJankoM30PszczynaZF1000
73MaksymilianJasińskiM60Jastrzębie-ZdrójMARO Team Jastrzębie- Żory707
74EdytaJasnowskaK50KobiiorWybierz
75DorotaJonkiszK50Czechowice Dziedzice66
76PawełKapuśnikM40Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice7777
77MarcinKasperekM30Czarków300
78SebastianKądziołkaM30Bielsko-BiałaBIELSKO5
79KamilKimlaM30Czechowice-Dziedzice100
80MagdalenaKippingK40Bielsko-BiałaUltra Beskid Sport Bielsko-Biała45
81MARCINKLIŚM40Bielsko-BiałaOGB900
82PatrycjaKLIŚK40Bielsko-BiałaOGB800
83KrzysztofKoćwinM30KoniecpolWybierz
84MichałKoćwinM30Bielsko-BiałaRozBBiegani6
85SebastianKohutM40Bielsko-BiałaBiegam z foto SebąWybierz
86AdamKopećM40Czechowice-Dziedzice999
87AndrzejKopećM50Czechowice-Dziedzice448
88KrzysztofKopećM50Czechowice-Dziedzice54
89DorotaKordekK30Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice113
90MateuszKorzeniowskiM30Bielsko-BiałaRozbbiegane Komorowice666
91KrzysztofKoskoM40Stara WieśRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice81
92RoksanaKoskoK16Stara WieśRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice101
93KrzysztofKowalikM30Bielsko-BiałaAgeno.plWybierz
94NataliaKowalskaK30Czechowice-Dziedzice33
95JakubKowalskiM30Cieszyn116
96JózefKOŹMIŃSKIM40BIELSKO BIAłASKL SUCHA BESKIDZKA42
97ARKADIUSZKRÓLIKM40Jastrzębie-ZdrójMARO Team Jastrzębie-ŻoryWybierz
98MateuszKrupnikM30Czechowice-DziedziceWybierz
99MirosławKrywultM60Bielsko-BiałaJKS Komorowice63
100JarosławKuderM30Bielsko-Biała13
101StanisławKudziaM20Łaziska GórneWybierz
102SylwesterKuźnikM40Czechowice-Dziedzice82
103PawełKwiczałaM20Czechowice-DziedziceRB Acapulco529
104MirosławKyrczM40DankowiceMirasTEAM997
105SebastianLebrykM40Czechowice-Dziedzice43
106AgnieszkaLitwinK50KrakówNOWA HUTA TEAM7
107JanuszLorenzM60Bielsko-Biała65
108PAWEŁŁukoszM30Czechowice-Dziedzice87
109GabrielMajdakM30CięcinaWybierz
110TomekMakośM40Bielsko-Biała121
111HenrykMałyszM40Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice416
112RafałMarekM50Goczałkowice-ZdrójKAC RUNNERS567
113BarbaraMenżykK30Goczałkowice-Zdrój224
114DawidMenżykM30Goczałkowice-Zdrój313
115JACEKMĘDRALAM40Bielsko-BiałaTEAM-MĘDRALAWybierz
116DariuszMikołajczykM40Czechowice-Dziedzice296
117MonikaMiler-WalczakK40Miedzyrzecze Dolne76
118MarcinMirowskiM40Bielsko-Biała998
119MariuszMojżyszekM30BronowBiegam z SiostrąWybierz
120RYSZARDMOLAM40KaniówWybierz
121AleksanderMorawskiM60Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice166
122KatarzynaMordarskaK20Bielsko-Biała118
123MarcinMrzykM40Czechowice- DziedziceAmator371
124SylwiaMusiolikK40RybnikWybierz
125KatarzynaMyalskaK30LędzinyCarbon Silesia SportWybierz
126MarcinNiziołekM40Bielsko-Biała60
127AnnaNowakK40Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierz
128BartłomiejNowakM40Czechowice-Dziedzice21
129MichałNowakM20Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierz
130ArturOleszkiewiczM40Bielsko-Biała78
131RobertOrawskiM60SkoczówMiki159
132STANISŁAWOSZCZAKM30Bielsko-Biała19
133MariuszPalaM30PszczynaKOKO DŻAMBO I DO PRZODU37
134JacekPaszekM40KatowiceTEAM eDokumentyWybierz
135JanPaszekM16Czechowice-Dziedzice152
136PiotrPetelczycM40TychyCARBON SILESIA SPORT74
137MartaPędrakK30KętyKlub biegacza Euro RTV Agd35
138KatarzynaPękalaK40KaniówWybierz
139ŁukaszPępekM30GodziszkaWybierz
140ŁukaszPiątekM40Czechowice-Dziedzice401
141JarosławPiczakM40KozyJabłuszkowaWybierz
142AnetaPielaK30Bielsko-Biała58
143StanisławPielaM30Cięcina90
144RyszardPiernikM30Janowice158
145StefanPietrysiakM60ZabrzeS.A.S Zabrze62
146DariuszPiętkoM50Bielsko-BiałaORANGE POLSKA44
147ElżbietaPiętkoK50Bielsko-BiałaBCO-Noworodki144
148AnnaPiwkoK40Czechowice-Dziedzice2811
149MarcinPlacuchM30Czechowice-Dziedzicenieprzestawajmarzyc.pl700
150AnnaPniokK20ZabrzegWybierz
151LeszekPochopieńM50WilkowiceWilkowice51
152KonradPodgórskiM30Czechowice-Dziedzice83
153MarcinPodkowikM40ŻoryŻory181
154AleksandraPolaczekK40Czechowice-Dziedzice28
155MaciejPtaszkisM30Czechowice-DziedziceSąsiad kazał to biegne!38
156BartłomiejPuczkaM30Czechowice-Dziedzice31
157AndrzejPudełkoM50Bielsko-BiałaŁubu Dubu Bielsko-Biała131
158RadosławRaciniewskiM40Bielsko-BiałaWolni i Spokojni242
159ArkadiuszRatajM40Czechowice-Dziedzice80
160KamilRduchM20Świerklany GórneWybierz
161JoannaRothkegelK40Bielsko-BiałaROTH456
162PawełRothkegelM40Bielsko-BiałaROTH123
163BartoszRudawskiM40MikołówSTS Biegaton Mikołów24
164MaciejRyńskiM60Czechowice-Dziedzice150
165AndrzejSakrajeckiM30Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice189
166MariuszSaługaM40Goczałkowice-ZdrójKrakow Airport Running TeamWybierz
167TorstenSchimmerM40Bad Rappenau (Niemcy)PRZEZ WSZYSTKIE WOJEWODZTWAWybierz
168DariuszSerafinM50Jastrzębie ZdrójKLUB BIEGACZA FARTLEK73
169MarekSiatkowskiM30Bielsko-BiałaRozbbiegane KomorowiceWybierz
170ArkadiudzSidzinaM40Bielsko-BiałaWędrowny Dzik14
171TomaszSikoraM40Czechowice-DziedziceWybierz
172MarcinSiwiecM30Zabrzeg86
173MateuszSobańskiM30Wisła Wielka15
174AlbinSobiechM40Bielsko-Biała79
175PiotrSobuśM40Czechowice-DziedziceZF514
176WojciechSojkaM50JanowiceKAC RUNNERSWybierz
177MaksymilianStańczakM20PogórzeSTAŃCZAK TEAMWybierz
178SzymonStańczakM40PogórzeSTAŃCZAK TEAMWybierz
179MaciejStarczynowskiM30Bielsko-Biała56
180SławomirStasickiM40Zabrzeg274
181SzymonStefaniakM30Czechowice-Dziedzice112
182JanuszSternalM20Tychy139
183PawełStolarskiM30Czechowice-Dziedzice713
184JerzyStrządałaM40Bielsko-BiałaRozbbiegane Komorowice12
185DawidSurmiakM30Czechowice-Dziedzice2
186AnetaSuwajK30Jastrzębie-ZdrójAlpin Saport teamWybierz
187PawełSzarekM50ZabrzegZabrzegWybierz
188PatrykSzendzielorzM30Czechowice-DziedziceWybierz
189KatarzynaSzewczykK30Kaniów16
190MarcinSzewczykM40Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-DziedziceWybierz
191SzymonSzklorzM20Bielsko-BiałaWybierz
192UrszulaSzłapaK30CzarkówSPOT Pszczyna8
193AnnaSzoblikK30Bielsko-Biała36
194LeszekSzperkaM40Czechowice-Dziedzice99
195RenataSzwedK40Czechowice-DziedziceZF608
196RobertSzwedM20Czechowice-Dziedzice806
197TomaszSzylderM40Czechowice-Dziedzice39
198ŁukaszSzymaM30ZabrzegRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice2009
199AndrzejSzymlaM50LigotaWybierz
200EwaSzypułaK40Mikołów669
201MaksymilianŚleziakM30Bielsko-BiałaAgeno.plWybierz
202MarcinŚpiewakM20Wilkowice236
203MARCINŚWIĄTEKM40Bielsko-Biała222
204PrzemekŚwierkotM40LigotaKaj Ta Meta979
205DorotaTabathK30Czechowice-Dziedzice600
206KrzysztofTeklaM30Lędziny128
207AndrzejTeplickiM40Bielsko-BiałaRozbbiegane Komorowice4
208MarzenaTobiaszK20Bielsko-BiałaBiegam Żeby Żreć Więcej Ciastków32
209DamianTokarewiczM40ZebrzydowiceZebry40
210KrzysztofTondelM40Bielsko-Biała105
211MariuszTrelińskiM40PszczynaAktywna Pszczyna Runners Team976
212PrzemekTrzcińskiM40Bielsko-BiałaRozbbiegane Komorowice61
213KrzysztofTwardawaM40Ligota277
214MałgorzataTyczyńskaK60Pogwizdów400
215KatarzynaWadasK50KrakówNOWA HUTA TEAM17
216AndrzejWalaM40Bielsko-Biała88
217KrzysztofWaleczekM50ŁąkaWybierz
218MariuszWaliczekM40Bad RappenauPRZEZ WSZYSTKIE WOJEWODZTWAWybierz
219AdrianWandzelK30Żywiec966
220JuliaWaśkoK20Bielsko-BiałaCentrum Masażu505
221PawełWaśkoM40Bielsko-BiałaCentrum Masażu49
222PawełWiącekM40Bielsko-BiałaYno Ultra969
223ZbigniewWichrowskiM50Bielsko-BiałaVMOTOR TEAMWybierz
224GrzegorzWilkM40Czechowice-DziedziceKOKO DŻAMBO I DO PRZODU174
225EwaWisłaK30Czechowice Dziedzice18
226PawełWiśniewskiM30ZabrzegWybierz
227SylwesterWlazłoM40Czechowice-Dziedzice199
228WłodzimierzWłodykaM40Czechowice-DziedziceSV Srodek47
229KrzysztofWojtowiczM40Bielsko-BiałaWybierz
230KrystianWoszczakM30Lędziny423
231AdamWoźnyM30Bielsko-BiałaSELLEO89
232IwonaWójtowiczK40Bielsko-BiałaWataha - łączy nas bieganie111
233AgnieszkaWroniewskaK40WilkowiceWybierz
234MarcinWronowiczM40KaniówWybierz
235JANMARIANWRÓBLEWSKIM40BIELSKO-BIAŁAAMBASADOR IGOSPORT GORSKA 7/JUST TEAM BIELSKO BIAŁA/UKS VICTORIA KOZY/LIDER542
236DariuszWrzesienM40GliwiceInżynieria Biegania995
237KatarzynaZarębaK30Czechowice-DziedziceWybierz
238ALEKSANDERZAWIERUCHAM50ŻoryMARO Team Jastrzębie-Żory447
239JózefZAWISZM60Bielsko-Białawolny strzelec566
240SABINAZONTEKK40Bielsko-Biała200
241KordianZygmaM30LigotaAktywna Pszczyna Runners TeamWybierz
242ŻanetaZygmaK30LigotaWybierz
243MarcinŻukM30Tychy10
244BogumiłaŻyłaK30DrogomyślKlub biegacza RTV euro AGD27


Powrót do zgłoszeń elektronicznych
Powrót do strony biegu
Statystyki zapisów